جشنواره فیلم کوتاه و مستند رضوی یزد
صفحه اول

اعضاء: 2
اخبار: 397
لينكها: 3
بازديد كننده گان: 1132621
حاضرين 2 ميهمانان حاضر

صفحه را خانه كنيد
خانه اصلي كنيد
چاپ اين صفحه


فراخوان نهمين جشنواره ملي فيلم کوتاه و مستند رضوي

فراخوان نهمين جشنواره ملي فيلم کوتاه و مستند رضوي

 

آخرين بروز رساني ( ۰۵ دي ۱۳۹۲ )
ادامه مطالب ...
یزد میزبان شایسته‌ای برای جشنواره فیلم رضوی بود
۲۴ شهريور ۱۳۹۲

دبیر جشنواره ملی فیلم رضوی با اشاره به استقبال بی نظیرعموم شهروندان یزدی از این جشنواره،از عموم مردم یزد،مسئولان و هنرمندان بابت همراهی درهرچه  با شکوه برگزار شدن جشنواره فیلم رضوی قدردانی کرد.

بهرام عبد الحسینی در آیین اختتامیه  هشتمین جشنواره ملی فیلم مستند و کوتاه رضوی گفت:پس از انتشار فراخوان هتشتمین جشنواره فیلم رضوی در اردیبهشت ماه سال جاری، 205 اثر از سراسر کشور به دبیرخانه این جشنواره در استان یزد ارسال شد که 101 اثر متعلق به بخش مستند کوتاه،10 اثر متعلق به بخش مستند بلند و 94 اثر متعلق بخش داستانی کوتاه بود.

ادامه مطالب ...
توسعه ارتباطات فرهنگی یکی از مهمترین برکات امام رضا(ع) در ایران بود
۲۴ شهريور ۱۳۹۲

استاندار یزدبا اشاره به اینکه  حضور امام رضا(ع) در کشور برکات زیادی برای ایران اسلامی داشته است،گفت:توسعه ارتباطات فرهنگی یکی از مهمترین برکات امام رضا(ع) در ایران بود.

محمد رضا فلاح زاده در آیین اختتامیه  هشتمین جشنواره ملی فیلم مستند و کوتاه رضوی با بیان این مطلب ،افزود: گرایش مردم ایران به مکتب غنی اهل بیت (ع)، افزایش کینه مردم نسبت به ظلم و جور حکومت بنی‌امیه و بنی‌عباس، هدایت مردم به مطالعه این قطعه از تاریخ و شناخت بیشتر نسبت به فرهنگ اهل بیت (ع)، گسترش فرهنگ توسل و ولایت، وجود هزاران امامزاده واجب‌التعظیم در ایران و تبدیل شدن آنها به قطب فرهنگی، ترویج فرهنگ شهادت و ظلم‌ستیزی از جمله این برکات امام هشتم درایران بود.

ادامه مطالب ...
استقبال بی نظیرعموم شهروندان یزدی از جشنواره فیلم رضوی
۲۴ شهريور ۱۳۹۲

دبیرجشنواره ملی فیلم رضوی گفت:طی دو روز گذشته به مناسبت برگزاری جشنواره فیلم رضوی 32فیلم مستند و کوتاه در سینما تک یزد اکران شد.

بهرام عبدالحسینی با اشاره به استقبال بی نظیرعموم شهروندان یزدی از این جشنواره،از عموم مردم یزد،مسئولان و هنرمندان بابت همراهی درهرچه  با شکوه برگزار شدن جشنواره فیلم رضوی قدردانی کرد.

وی افزود:امروزنیز(21شهریور)9 فیلم مستند و کوتاه دیگر اکران می شود.

ادامه مطالب ...
امیدواری به جشنواره فیلم رضوی

مجتبی راعی داور جشنواره ملی فیلم رضوی

در فیلمسازی با سوژه فرهنگ رضوی می‌توان روی تولید آثار ارزشمند حساب کرد. یکی از پیشنهاداتی که در جشنواره امسال و در نشستی با حضور داوران جشنواره مطرح شد، این بود که اگر مجموعه احادیث امام رضا (ع) که به صورت مستقیم با این جشنواره ارتباط دارد، سرلوحه کار قرار بگیرد و هر یک فیلمسازان یکی از احادیث را در یک داستان کوچک یا یک مستند کوتاه متجلی کند، مسیر فوق‌العاده بزرگ و وسیعی مقابل این جشنواره باز می‌شود. در عین حال، این مساله در ارتباط کامل با موضوع جشنواره است و به سخنان امام رضا (ع) می‌پردازد.

آخرين بروز رساني ( ۲۴ شهريور ۱۳۹۲ )
ادامه مطالب ...
<< شروع < قبلي 1 2 3 4 5 6 7 8 9 بعدي > پايان >>

نتايج 1 - 15 از 124